Koupací sudy - Cedrové sudy

Proč Western Red Cedar?

Západní červený cedr je jedním z mála druhů dřeva, které přirozeně odolávají všem typům počasí. Má přirozenou odolnost vůči vlhkosti, nevadí mu dlouhodobé vystavení slunečnímu svitu, dešti ani sněhu. Proto vám koupací sud z červeného cedru může sloužit až po několik desetiletí.
Cedr má také výborné izolační vlastnosti, je rezistentní vůči bakteriím a vodnímu kameni a je velmi odolný vůči hnilobě. Jeho nezaměnitelná vůně dává koupeli v sudu to správné aroma, blízkost a vůni dřeva.

cedrový koupací sud

HOT TUB – rodinná záležitost

Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že děti patří mezi nejspokojenější uživatele koupacích sudů. Nikdy nemusíte říkat, že je na koupání velká zima.  Vodním radovánkám v sudu se mohou oddávat děti i dospělí po celý rok. Sud dětem můžeme naplnit jen tak, aby jim hloubka vody vyhovovala.


V Hot tubu můžete strávit příjemné chvíle nejen s rodinou, ale i se svými přáteli. Všechny  přátele HOT TUB vždy nadchl a relaxace u sklenky dobrého vína v sudu je vždy milou společenskou událostí.

 

dřevěný koupací sud cedr

Co je koupací sud?

Koupací sud je dřevěná káď plná horké vody. Voda v našich sudech je zbarvena cedrovými silicemi do měděné barvy. Vůně cedru je nezaměnitelná a vždy láká k relaxaci už z dálky. Vůně cedru se stane také vůní vašeho domova. Vytápění sudu zvládne každý, kdo již někdy zapaloval táborák.

Naše sudy jsou vybaveny kamny na tuhá paliva (dřevo). Ti co se chtějí nechat hýčkat a chtějí nechat ručky odpočinout, můžeme sud vybavit elektropatronou pro elektrický ohřev. 

 
Fotogalerie