Aktuality

Připravili jsme pro milovníky přírody jedinečné cedrové wellness s cedrovým koupacím sudem, vířivkou, ochlazovací kádí a sudovou saunou. Podívejte se na realizace v nevšedních ubytovací rezortech.

Článek na iDnes

Zavřete oči a představte si, jak si užíváte odpočinek ve vlastní sauně nebo koupacím sudu. Rodinná firma z Vysočiny přináší kousek nebe přímo do vašich domovů. Řemeslně vyrábí cedrové koupací sudy a finské sauny. 

SaunaFest 2022

jsme partnery letošního ročník mezinárodního festivalu zážitkového saunování SaunaFest 2022, který se koná 7.-10.4. 2022 v Aquapalace Praha. Můžeme se tam potkat, vše si vyzkoušet a naplánovat realizaci vlastního domácího welness.

Treehouse-Stvořidla

Chtěli byste si užít koupačku a relaxaci v cedrovém sudu, ale namáte zahradu, nebo vhodné místo kam si sud postavi? Připarvili jsme pro vás kouzelné místo, kde si můžete sud užívat a zaroveň strávit noc v kouzelném domě na stromě Treehouse-Stvořidla.

Cedrové wellness

Kompletní cedrové wellness jsme připravili pro luxusní ubytovací zařízení i pro všechny, co se chtějí nechat hýčkat obklopeni vůní cedru.

Video z festivalu

Prohlédněte si naše sudy na festivalu Mighty sounds. Teplé sudy jsme měli nahřáté od pátku do neděle.

Nově finské sauny

Nově realizujeme finské sauny v luxusním provedení z cedrového dřeva. Sauny pro Vás můžeme vyhotovit jak vestavěné v interiéru, tak i venkovní.

Půjčte si sud

Půjčte si u nás koupací sud na víkend nebo i celý týden. Vyzkoušejte ho společně s rodinnou či přáteli.