Půjčovna

Nabízíme pronájem cedrových koupacích sudů a v současné době nově i cedrových mobilních saun. V koupacím sudu i sauně lze strávit příjemné chvíle s rodinou i s přáteli. Koupací sudy i saunu pronajímáme na oslavy narozeni, Nového roku, společenské akce, svatby, firemní večírky i hudební a sportovní festivaly. 

Koupací sud i saunu přivezeme přímo na místo zapůjčení s veškerým potřebným vybavení pro bezpečný provoz. Na místě vám dáme školení, jak správně sud, či saunu používat a obsluhovat. Koupaní v sudu, bude milou společenskou událostí, která zpestří každou společenskou akci. Tyto outdoorové zážitky jsou velmi populární především u dětí.

  

Chci sud? Nechci sud? Půjčím si sud!!!

Pokud si nejste jistí, zda je sud, to pravé pro vás, půjčte si sud na pár dní domů a uvidíte, že už ho nevrátíte. Sud naložíme, dovezeme k vám a vy si ho můžete vyzkoušet a zamilovat. Půjčení sudu je také originální dárek, nebo zpestření všech rodinných oslav, svateb či dovolených.

Darujte originální dárek = Nezapomenutelný zážitek

Darujete jedinečný zážitek, na který budou všichni rádi vzpomínat. S HOT TUBem, darujete chvíle pohody a nezapomenutelných okamžiků.

 

 

Ceník půjčovného

Zapůjčení koupacího sudu přes vánoční svátky a Silvestr

Cena půjčovného 5400,- včetně DPH (1-3 dny)  přes vánoční svátky nebo Silvestr.

 Během vánočních svátků máme v půjčovně stále možnost pronájmu mobilní sudové sauny. Cena pronájmu přes Vánoční svátky 5700 (1-3 dny)

 

mobilní cedrová sauna, půjčovna saun

půjčení sudu na víkend (1 - 3 dny) .…. 4500,- včetně DPH

půjčení sudu na týden………………….. 6500,- včetně DPH
naštípané dřevo na 1 vytopení………….. 500,- včetně DPH

zapůjčení sudové sauny (1 - 3 dny) ......................5700,- včetně DPH

zapůjčení sudové sauny (na týden ......................7200,- včetně DPH

doprava………………………………………. 10,-/km včetně DPH (počítá se vždy cesta tam a zpět při přívozu i odvozu)