Treehouse

Treehouse-Stvořidla je nový typ trávení dovolené na Vysočině. Naší prioritou je ohleduplnost ke stromům a k přírodě. Strávit jednu, dvě či více nocí v korunách stromů může každý dobrodruh. Okolí řeky Sázavy je krásné. Jistě se každému vybaví právě zmiňovaný úsek Stvořidel, díky Jaroslavu Foglarovi a jeho knihám.  Turistické i cyklistické trasy začínají kousek od treehousu. Cestou se můžete osvěžit v chladné vodě řeky Sázavy. Skákání z balvanu na balvan je oblíbenou zábavou nejen dětí. 

Náš prostorný treehouse poskytne ubytování až čtyřem osobám.  Jsme pet friendly. Myslíme i na Vaše domácí mazlíčky, které si můžete vzít s sebou. 

V chladných měsících si mohou hosté přitopit, přesto doporučujeme přibalit teplejší oblečení pro případ chladného počasí. K dispozici je sprcha, toaleta, venkovní kuchyně s ohništěm a především cedrový koupací sud.

Do nového dne vás nastartuje bohatá snídaně, kterou vám v dohodnutý čas připravíme do piknikového koše. Koš si pomocí lana sami vytáhnete na terasu stromového domu. K snídani se snažíme připravovat jen ty nejlepší místní dobroty, nějaké to zdravé mlsání, kousek sýra, trochu másla, štangličku salámu, kousek chleba a mnoho dalších dobrot :) Čaj a kávu budete mít k dispozici po celou dobu pobytu, stejně jako nabídku kvalitních vín.

Útulný interiér našeho domu na stromě je vybaven masivním a kvalitně zpracovaným nábytkem. Manželskou postel doplňuje rozkládací postel (pohovka), takže se tu vyspí i čtyřčlenná rodina, nebo parta kamarádů. Posedět si můžete na prostorné terase a večer si opéct buřta, nebo něco dobrého ugrilovat na zahradním ohništi.

Na tomto odkazu naleznete více informací včetně rezervace.

Fotogalerie