Kdo jsme?

cedrový koupací sud

Vyrábíme pro vás dřevěné koupací sudy.

Jsme rodinná firma z Vysočiny. Od roku 2014 řemeslně vyrábíme  cedrové koupací sudy a finské i interiérové sauny pro soukromé i komerční využití.

Jak vznikl nápad vyrobit první koupací sud?
Dlouho  jsme hledali něco, co by se esteticky hodilo do naší zahrady a zároveň by to dobře sloužilo celé rodině k relaxaci. V zahraničí jsme náhodou narazili na HOT TUB. Horká voda, relaxace uprostřed zasněžené krajiny a sklenka dobrého vína ve vyhřáté vaně nás absolutně okouzlila. 

Rozhodli jsme se proto vyrobit náš  první dřevěný koupací sud. Vyzkoušeli jsem několik doporučovaných dřevin, ale žádný z materiálů nevypadal po nějakém čase dobře. Potom jsem se rozhodli vyzkoušet WESTERN RED CEDAR. A bylo rozhodnuto. Vůně západního kanadského cedru a jeho krása nás uchvátila a cedr se stal naší celoživotní láskou.
Věříme, že cedrová horká lázeň, nebo saunovací rituál v cedrové sauně přinese každému luxusní relaxační zážitek.
Nejvyšší důraz klademe na kvalitní zpracování, preciznost a individuální přístup. 
Naše filozofie je jednoduchá: spokojený zákazník a kvalitní práce je základ. Jsme pyšní na to, že jsme se mohli podílet již na mnoha zajímavých projektech. Koupel v hot tub pro nás byla nezapomenutelným zážitkem, který jsme se rozhodli předávat dále.

Na naše koupací sudy se můžete přijet podívat k nám do Horní Krupé u Havlíčkov Brodu.

 

 

Fotogalerie