Koupací sudy - Cedrové sudy

Proč Western Red Cedar?

Západní červený cedr je dřevina mnoha barevných odstínů, zajímavé textury, zajímavého vzhledu. Její jemná vůně léčivých esenciálních olejů je nezpomenutelná.
Cedr byl používán pro celou řadu u onemocnění a je stále uznáván všemi národy na severozápadním pobřeží Ameriky pro jeho pozitivní vliv na zdraví a navrácení duchovní síly. Jeho botanický název je Thuja Plicata.  
Západní červený cedr je jedním z mála druhů dřevin, které přirozeně odolávají všem povětrnostním podmínkám. Má přirozenou odolnost vůči vlhkosti, nevadí mu dlouhodobé vystavení slunečnímu svitu, děšti ani sněhu. Proto koupací sud z červeného cedru může sloužit i po několik desetiletí. 
Cedr má také výborné izolační vlastnosti, je rezistentní vůči bakteriím, vodnímu kameni a je velmi odolný vůči hnilobě. Jeho nezaměnitelná vůně dává koupeli v sudu pocit luxusu.
Z našich několikaletých zkušeností můžeme říci, že je to nejlepší volba pro výrobu koupacích sudů.

 

cedrový koupací sud

HOT TUB – rodinná záležitost

Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že děti patří mezi nejspokojenější uživatele koupacích sudů. Nikdy nemusíte říkat, že je na koupání velká zima.  Vodním radovánkám v sudu se mohou oddávat děti i dospělí po celý rok. Sud dětem můžeme naplnit jen tak, aby jim hloubka vody vyhovovala.


V Hot tubu můžete strávit příjemné chvíle nejen s rodinou, ale i se svými přáteli. Všechny  přátele HOT TUB vždy nadchl a relaxace u sklenky dobrého vína v sudu je vždy milou společenskou událostí.

 

dřevěný koupací sud cedr

Co je koupací sud?

Koupací sud je dřevěná káď plná teplé vody. Voda v našich sudech je zbarvena cedrovými silicemi do měděné barvy. Vůně cedru je nezaměnitelná a vždy láká k relaxaci už z dálky. Vůně cedru se stane také vůní vašeho domova. Vytápění sudu zvládne každý, kdo již někdy zapaloval táborák.

Naše sudy jsou vybaveny kamny na tuhá paliva (dřevo). Ti co se chtějí nechat hýčkat a chtějí nechat ručky odpočinout, můžeme sud vybavit elektropatronou pro elektrický ohřev. 

 
Fotogalerie