Ochlazovací kádě

 

Ochlazovací káď k sauně

Oblíbenou a nazbytnou součástí domácí sauny jsou ochlazovací kádě, které poskytují možnost se po horké koupeli ochladit. K našim saunám vyrobíme podle přání zákazníků také ochlazovací kádě. Jedná se o řemeslně vyráběné kádě z cedrového, nebo Thermowood dřeva. Dřevěné kádě bez plastové vložky jsou vhodné zejména do exteriéru. Součástí každé ochalzovací kádě jsou designové nerezové obruče k udržení tvaru. Dalšími nezbytnými součástmi jsou pak nerezový systém vypouštění, schůdky a sedátko pro pohodlí při ochlazování.

Vyrábíme také ochlazovací kádě s plastovou vložkou s integrovaným sedátkem. Plastová vložka ulehčuje údržbu a provoz kádě, pokud ji budete používat méně často.

 

 

Ochlazovací káď k sauně s nerezovou vložkou

Ochalzovací káď s nerezovou vložkou

Dřevěná ochlazovací káď/vana k sauně nebo jako vana do wellness koupelny vyrobena z western red cedar s nerezovou vložkou. Dřevěná cedrová káď je vybavena dvěma sedátky, dřevěnou stoločkou (schůdky) a vypouštěcím systémem s dřevěnou rukojetí. Dřevěné vany a ochlazovací kádě s nerezovou vložkou jsou vhodné především do interiéru, díky vložce se zamezí sesychání dřeva a následnému úkapu vody.

 

 

 

Fotogalerie